World of Wacraft

Forum fabularne serwera Andeeria


#1 2008-03-12 23:59:00

Anger of Dragon

Prywatny Zbawiciel

9492707
Skąd: Darnassus
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 34
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: Silen
Frakcja: Horde
Gildia: Moon Shadows
WWW

Kronikarz

*Wchodzisz do budynku stojącego po środku miasta, wiesz że znajduje się tu władza, ale nie tylko. Mijasz wiele par drzwi, aż w końcu stajesz przed tymi, których szukałeś "Kronikarz" wskazuje napis. Zapukałeś lekko, damski głos zaprosił Cię do środka.*
-Witam - powiedziała ludzka kobieta - proszę usiąść.
*Kobieta ubrana w krótką spódnicę i dość obcisłą bluzkę wydawała się dość dziwną osobą jak na kronikarza. Dalej nie dowierzając, że ta oto osóbka może zajmować się rejestracją mieszkańców, usiadłeś na wskazanym przez młodą kobietę drewnianym krześle. Miała przed sobą pióro i zwinięty pergamin. W niewielkiej izdebce wypełnionej głównie pułkami pełnymi szuflad pachniało kurzem i świeżym pergaminem.*
-Proszę opowiedzieć kim jesteś, najlepiej zacznij od początku, czyli od przedstawienia się. Potem opowiedz skąd pochodzisz i krótko opisz dzieciństwo, wspomnij o swych rodzicach, i bogach w których wierzysz oraz co skłoniło Cię do zamieszkania w naszym mieście.
*Kobieta zamoczyła pióro w atramencie i spojrzała w oczekiwaniu prosto w Twoje oczy.*


Jesteś pewien że mnie znasz?
Powiedz ile na mój temat do powiedzenia masz
Jestem mordercą własnych myśli
Stanę się kimś, kogo Twoja chora głowa wyśni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infern0.pun.pl www.kaszanka.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.nkc.pun.pl www.cs-wojak.pun.pl