World of Wacraft

Forum fabularne serwera Andeeria


#1 2008-03-26 21:48:00

pr0phet

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 1
Punktów :   

Osirus

Zakapturzony człowiek usiadl przy kominku z dzbankiem złocistego trunku. zakasał rękawy, a następnie zabrał się do opowieści, bo gawiedź już się niecierpliwiła...
Osirus wszedł do karczmy i usiadł przy stole w rogu. Zamówił pieczeń i dzbanek wina korzennego. Zjadł, zapłacił i wyszedł z karczmy ciągle czując na plecach spojrzenia ludzi. Pewnie wpatrują sie w mój podarty płaszcz - pomyślał. Szedł szybko uliczką, po czym skręcił w ciemny zaułek. Podążał tak chwilę i zastanowił się czy dobrze zrobił. Przed sobą ujrzał trzech mężczyzn, zakapturzonych, wyglądających na członków okolicznej gildii złodziei. Nie zastanawiając się długo wezwał na pomoc swego impa, i ruszył w ich kierunku.
- No to następny do kolekcji - powiedział jeden z mężczyzn
- Podejdź no, jeśli życie Ci nie miłe - syknął Osirus w jego stronę
- Proszę proszę, jaki pewny siebie
- Wiec graj muzyko! - zawołał Osirus i rzucił się na napastników wraz z impem Pigloz'em
Przeklął swych wrogów, i zaczął ciąć ich mieczem. Walka była zacięta, wrogowie stawiali opór. Czarnoksiężnik pomyślał nawet że przeliczył swoje siły i zginie niechlubnie w rynsztoku.
Podszedł w pobliże beczek, sięgnął ręką do środka a następnie cisnął garścią soli w oczy oprawców. Pierwszemu z nich ściął głowę. W drugiego cisnął kulą cienia po czym go podpalił. Przy walce z ostatnim stracił mały palec u lewej ręki. Gdy Osirus zobaczył palec upadający na bruk wpadł w szał, wessał jego duszę do kamienia. Ciało napastnika zostało znalezione następnego ranka. Łotrzyk pozbawiony był dłoni, oczu i szesnastu zębów. Czarnoksiężnik oczy wprawił w miecz i pierścień, dłońmi przykryl twarz atakującego a zęby powiesił na łańcuszku, a na samym środku zawisł jego własny palec.

Offline

 

#2 2008-03-27 19:02:29

Anger of Dragon

Prywatny Zbawiciel

9492707
Skąd: Darnassus
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 34
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: Silen
Frakcja: Horde
Gildia: Moon Shadows
WWW

Re: Osirus

*Silea wysłuchawszy opowieści* przykro mi z powodu palca, jeśli znajdę dość długą wolną noc, opowiem własną historię, ale jak mówię, potrzeba na to długich godzin...


Jesteś pewien że mnie znasz?
Powiedz ile na mój temat do powiedzenia masz
Jestem mordercą własnych myśli
Stanę się kimś, kogo Twoja chora głowa wyśni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praca-mcr.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.klasa2011.pun.pl www.lwiaziemiaijejstado.pun.pl www.ps2009.pun.pl