World of Wacraft

Forum fabularne serwera Andeeria


#1 2008-03-20 01:03:57

Asura

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 2
Punktów :   

Asura

. Zwą mnie Asura, imię nadane przez żywioły, których to narzędziem jestem.

. W pewnym momencie obudziłam się, nie znając dnia ani godziny, leżałam w środku lasu, otoczona wysokimi cieniami drzew. Nie pamiętałam nic ze swojej przeszłości, choć miałam lekki zarys przyszłości, wiedziałam też, kim jestem: „Asura, imię nadane przez żywioły…” wiedziałam, co muszę zrobić, „…których to narzędziem jestem.” Zostałam wybrana, przepełniona mocą i chęcią czynienia dobra, dla natury i dla wszystkich ras.

. Wstałam i poszłam wiedząc, że wiatr zaprowadzi me stopy we właściwe miejsce, doszłam na skraj lasu, zapadł już zmrok, więc postanowiłam odpocząć, rozpalić ognisko. Płomień rozjarzył się przede mną, na samą myśl o nim, pośród kamieni które ułożyłam. We śnie widziałam ludzi, krasnoludy i wszystkie rasy przymierza, zebranych w jeden klan… Protektorzy Azeroth… Z ponętną, Arcymaginią na czele (wcale nie ładniejszą od Silei Angerdragon). Nie wiedzieć dlaczego, czułam tęsknotę widząc twarze dzielnych wojaków. Czyje to były wspomnienia? Tego nie byłam pewna, były jednak takie wyraźne i tak silne przepełniały mnie uczucia, zupełnie jakby pochodziły z mojej głowy. Czułam, że muszę odnaleźć ludzi ze snu.


To historia, którą poznali już członkowie Protektorów Azeroth... Nie wiedząc co, ani gdzie, mając tylko to stowarzyszenie w głowie najrozsądniej było ich odnaleźć...

... I odnalazłam, przygarneli mnie, razem toczyliśmy i toczymy bój z wszelkim złem i udręką tego świata, jak i z karczmarzami niezbyt wiernie wykonującymi swój zawód...

Offline

 

#2 2008-03-20 01:57:37

Anger of Dragon

Prywatny Zbawiciel

9492707
Skąd: Darnassus
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 34
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: Silen
Frakcja: Horde
Gildia: Moon Shadows
WWW

Re: Asura

hehe, bardzo ciekawie:) muszę w końcu sam napisać...


Jesteś pewien że mnie znasz?
Powiedz ile na mój temat do powiedzenia masz
Jestem mordercą własnych myśli
Stanę się kimś, kogo Twoja chora głowa wyśni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-wojak.pun.pl www.infern0.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.nkc.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl