World of Wacraft

Forum fabularne serwera Andeeria


#1 2008-03-17 00:09:45

systu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 3
Punktów :   

Mathas

Imię:mathas
Nazwisko:brak
Ród: Elorengowie
Pochodzenie:niewiadome
Przydomek: Wybawiciel
Rodzice zginęli zanim ich poznałem zaopiekowała się mną druidka ...Nawet nie wiem jak ma na imię
Nauczyła mnie jak szanować las zęby mi pomagał zawsze interesował mnie magia ale mam zbyt waleczne usposobienie.
Lecz raj nie mógł trwać wiecznie Ona musiał odejsc a ja zostałem sam przywołałem zwierzęta z     Leśnych ostępów które mi pomagały i pomagają na dal(wypowiadając słowa patrzy na swa  panterę) Przez większość czasu żyłem normalnie lecz 2 ciosem w życiu było wezwanie na pole bitwy
Żeż jak tam dokonywali na nas Wojownicy hordy nie była do określania Walczyliśmy zaciekle ale przewaga wroga była zbyt wielka ,Wtedy odezwała się we mnie duch przywództwa kazałem wszystkim Cognac się do obrony to pozwoliło nam przerzedzić szyki hordy i dokonać udanego  ataku. Pod mojim przywództwem odnieśli wiele Zwycięstw ale także liczne porażki
Jak mówiłem wcześniej pasjonowałem się magia Wiec zająłem się umagicznianie dzięki temu nasze armie  na polach bitwy miały większa skuteczność Musiałem zrezygnować z przysięgi ze bede używał tylko sztyletów i Zbroi z skór naszych zwierzęcych przyjaciół zacząłem  nosić Zbroje Kolcze robiąc jeszcze większa destrukcje w szeregach hordy dolaczyc do Batalionu War Cry stałem się Potenzy ostatni znowu spotkałem elfkę która się mną opiekowała Było to w okrutnym Maraudon znów się nie spytałem jak ma na imię
I tak oto koniec mej historii

Ostatnio edytowany przez systu (2008-03-17 19:05:16)

Offline

 

#2 2008-03-17 18:02:20

Anger of Dragon

Prywatny Zbawiciel

9492707
Skąd: Darnassus
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 34
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: Silen
Frakcja: Horde
Gildia: Moon Shadows
WWW

Re: Mathas

ehh dużo błędów, jak będziesz miał wolną chwilę usiądź i z edytuj ten post, najlepiej przy pomocy WORD'a albo FireFoxa;) Tak może być niezła historia, zwłaszcza, że jesteś jedną z pierwszych osób, która dała tutaj opis swej postaci...


Jesteś pewien że mnie znasz?
Powiedz ile na mój temat do powiedzenia masz
Jestem mordercą własnych myśli
Stanę się kimś, kogo Twoja chora głowa wyśni...

Offline

 

#3 2008-03-17 18:39:15

systu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mathas

robienie przez firefoxa ale o 12 w nocy xD

Offline

 

#4 2008-03-17 22:58:51

Anger of Dragon

Prywatny Zbawiciel

9492707
Skąd: Darnassus
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 34
Punktów :   
Nazwa postaci w grze: Silen
Frakcja: Horde
Gildia: Moon Shadows
WWW

Re: Mathas

skąd ja to znam:)


Jesteś pewien że mnie znasz?
Powiedz ile na mój temat do powiedzenia masz
Jestem mordercą własnych myśli
Stanę się kimś, kogo Twoja chora głowa wyśni...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arka77.pun.pl www.praca-mcr.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.ps2009.pun.pl www.klasa2011.pun.pl